I agree when I am using the system to get Instagram Beğeni Hilesi I will help other users liking their posts back.

Nasıl Çalışır?

INSTAGRAM HESABINIZLA GIRIŞ YAPMALISINIZ. ENDIŞELENME, ŞIFRENIZ SAKLANMAYACAK.

GIRIŞ YAPTIKTAN SONRA, KULLANICI MENÜSÜNE YÖNLENDIRILIRSINIZ VE BEĞENİ YA DA TAKİPÇİ ARASINDA SEÇIM YAPMANIZ GEREKIR.

ÜCRETSIZ ÜYE OLARAK HER 60 DAKIKADA BIR 50 BEĞENİ + 50 TAKIPÇI KAZANIRSINIZ.

Buraya Tıklayarak Google Play Uygulamamızı İndirerek 5 Yıldız ve Yorum Atarak Daha Fazla Takipçi ve Beğeni Kazanabilirsiniz.

FAQ

Nasıl Çalışır?

1) Nasıl başlamalı?
O çok basit. Her şeyden önce, Instagram hesabınızı kullanarak giriş yapmanız gerekir - Endişelenmeyin, kimlik bilgilerinizi kaydetmeyiz, sadece Instagram vardır! Ardından, kullanıcı menüsüne yönlendirilirsiniz, ne zaman istersiniz, ister Takipçiler olsun, Beğeni olsun, ücretsiz üye olarak 10 takipçi ve 20 dakikada bir 20 tane isteyebilirsiniz, ya da popülaritenizi daha hızlı arttırmak istiyorsanız Diğer kullanıcıları geri takip etme zorunluluğu VIP planlarımızdan birine katılabilirsiniz. VIP üye olmak için burayı tıklayın!

2) Google Play Uygulamanızı İndirip oy ve yorum atarsam ne kazanacağım?
Kullanıcı sayfanıza bir bağlantı bulabilir, bu bağlantıyı kullanarak arkadaşlarınızı davet edebilir, +1 Ekstra İzleyici kazanırsınız ve her talepte başarılı olan her davet için +1 ek kazanırsınız.

3) Gerçekten ücretsiz mi?
Evet, ücretsiz bir kullanıcı iseniz% 100 ücretsizdir. Ancak isterseniz, VIP paketlerimizden birine katılabilir ve takipçilerinizi daha hızlı artırabilir ve diğer kullanıcıları geri takip etmeden gidebilirsiniz.

4) Sistem şifremi kaydediyor mu?
Hayır, şifrenizi saklamayız, sadece jetonu yaratırız ve diğer kullanıcıları takip etmek için kullanırız. Sistem bir web topluluğu olarak çalışıyor, özgür kullanıcılar onları takip eden diğerlerine yardım ediyor.

5) Diğer insanlar sistemi kullandığımı biliyor mu?
Hayır, Bilmiyorlar. Hesabınızla ilgili herhangi bir spam veya uygunsuz gönderi yapmıyoruz ve aldığınız tüm takipçiler gerçek kişilerdir.

6) Sistemi kullanırken diğer kişileri de takip edeyim mi?
Evet. Sistem takipçileri almayı, takipçileri elde etmeyi, diğer kullanıcıları geri izlemeyi temel alıyor. Ve unutma ki, sizin de popülaritenizi temsil ettiğiniz sayının sayısı.

7) Sistemin beni takip ettiği kullanıcıları takip etmekten vazgeçebilir miyim?
Hayır, eğer bunu yaparsanız, diğer kullanıcılar sizi kınayacak ve kesinlikle yasaklanacaksınız.

Instagram Takipçi Hilesi | Instagram Beğeni Hilesi | Instagram Yorum Hilesi | Instagram Auto Followers