Samsung’un merakla beklenen yeni amiral gemileri ile ilgili her gün yeni bir bilgi gelmeye devam ederken Samsung’un yeni amiral gemilerinin çıkışının gecikeceği ortaya çıktı!

Samsung Çeşitli Testler İçin Böyle Bir Karar Almış Olabilir!

Samsung’un yeni amiral gemileriyle ilgili her gün yeni bir haber geliyor. Sızdırılmayan bir tarafı ya da özelliği kalmayan Samsung’un yeni amiral gemilerinin daha önce belirtildiği gibi 21 Nisan’da satışa sunulmayacağı ortaya çıktı. Gelen son raporlara göre Samsung bu tarihi 28 Nisan’a ertelenmiş durumda. Samsung’un neden böyle bir şey yaptığı konusunda herhangi bir bilgi bulunmuyor. Ancak Samsung’un Note serisinin amiral gemi modeli olan Galaxy Note 7’de yaşadığı o kötü olayları yeni amiral gemileri olacak olan Galaxy S8 ve Galaxy S8+ modelinde de yaşamamak adına böyle bir ertelemeye gittiği iddia ediliyor.

Galaxy S8 Tanıtımında Belli Olacak!

6.2 inç ekran büyüklüğüne sahip olacak Galaxy S8+ ve 5.8 inç büyüklüğünde gelecek olan Samsung Galaxy S8 29 Mart tarihinde tanıtılacak ve yaklaşık bir ay sonra yani 28 tarihinde satışa sunulacak. Qualcomm‘un en güçlü işlemcisi olan Snapdragon 835 işlemciden güç alacak olan Samsung’un yeni amiral gemileri ayrıca Samsung’un kendi dijital asistanı Bixby ile gelecek. Satışa sunulacağı günün sürekli olarak değiştiği Samsung’un yeni amiral gemisinin ne zaman satışa sunulacağı 29 Mart tarihinde ortaya çıkacak.
Etiketler:,,, Okunma 13 Mar 2017

Yorumlar


Sen de Yorumla!