Samsung’un sevilen akıllı telefon serilerinden birisi olan Galaxy Note serisinin yeni üyesi olacak olan Galaxy Note 8’in özellikleri netleşmeye başladı!

Teknoloji devi Samsung’un sevilen akıllı telefon serilerinden biriis olan Galaxy Note serisi bilindiği gibi Note 7 modelinden sonra yeni modelin gelip gelmeyeceği düşünülmüştü. Note 7’nin yaşadığı kötü durumun ardından Galaxy Note 8‘in çıkmayacağı düşünülmüştü ancak Note 8 ile ilgili detaylar ortaya çıkmaya başladı. Galaxy Note 8’in kod adı ve muhtemel model numaraları belli oldu.

Sasmung Galaxy Note 8’in Kod Adı Belli Oldu!

Güney Koreli teknoloji devi Galaxy Note 8’in “Great” kod adına sahip olacağı iddia ediliyor. Bu anlamda Samsung Galaxy Note 7’de yaşadığı talihsiz pek çok olayı tekrarlamak istemiyor ve bu anlamda Galaxy Note 8’i “Great” yani “Harika” kod adıyla sunacak. Samsung’a yakınlığıyla bilinen SamMobile‘ın haberine göre “Galaxy Note 7 mevcut sorunları olmasaydı mükemmel bir cihaz olacağı” görüşü aktarılıyor.

Ortaya çıkmış olan yeni raporlara göre ise Note 8’in model numarası SM-N950F olacağı iddia ediliyor. Galaxy Note 8’in bu kod numarasının uluslararası sürüm için geçerli olacağı ifade ediliyor. Bu sebeple diğer ülkeler için Galaxy Note 8’in model numarasıyla birlikte özellikleri değişebilir.

Etiketler:,,, Okunma 10 Mar 2017

Yorumlar


Sen de Yorumla!