Bilgisayar çevre birimleri ve oyun aksesuarları denilince akla gelen ilk markalardan birisi olan Logitech oyun aksesuarlarına bir yenisini daha ekledi ve yeni oyun konsolunu tanıttı!

Özellikle son zamanlarda ürettiği oyun aksesuarlarıyla pek çok kullanıcı tarafından sevilen marka olan Logitech’in oyun markası olan Logitech G, ünlü e-spor oyuncularıyla birlikte geliştirdiği Pro Gaming klavyesini tanıttı. Logitech G’nin bu yeni klavyesi yüksek performans, rakam tuşsuz yapısıyla profesyonel oyunların ilgilisi çekmeyi amaçlıyor. Ligtech’in Romer-G tuş anahtarlarıyla gelen bu yeni klavye standart mekanik klavyelere oranla yükse 25 daha hızlı tepki veriyor ve diğer klavyelere göre çok daha sessiz çalışan Logitech’in bu yeni klavyesi dahili belleği, çıkartılabilen kablo sistemi, RGB aydınlatması ve taşınabilir yapısıyla karşımıza çıkıyor.

E-Spor Oyuncularından Fikirler Alıyoruz!

Logitech G’nin Genel Müdürü olan Ujesh Desai, ürettikleri ürünlerin tasarımlarının daha protatip aşamasındayken ünlü e-spor oyuncularına gösteriyor ve onlarında yeni ürünümüz hakkında düşüncelerini alıp ürünümüzü bu anlamda geliştiriyoruz dedi. Pro Gamig klavyesi hakkında da görüşlerini açıklayan Desai, ürünün profesyonel kullanıcıları tatmin edeceğini ve kazanmak için oynayan kullanıcıların bu klavyeye sahip olmaları gerektiğini aktardı.

Cloud9 takımının oyuncusu olan Jake “Stewie2K” Yip, Logitech’in yeni klavyesiyle ilgili “Pro Gaming klavyesi tek kelime ile harika, klavyede rakam tuşları bulunmadığı için daha küçük bir yapıya sahip, dayanıklı ve masamda bana daha çok alanla birlikte daha fazla özgürlük sunuyor. Romer-GTM anahtarları ise güzel ve sakin yazmamı sağlarken diğer klavyelere göre daha çok konfor sunuyor.” dedi.

Yakında Satışa Çıkacak!

Logitech’in bu yeni oyun klavyesi olan Logitech G Pro Gaming Keyboard’un Mart 2017’de Avrupa’da 149 Euro’dan satışa çıkacağı açıklandı. Ürünün ülkemizde ne zaman ve ne kadara satışacağı ise bilinmiyor.

Etiketler:,,, Okunma 13 Mar 2017

Yorumlar


Sen de Yorumla!