LG’nin sevilen amiral gemi modellerinden olan olan LG G4 ve LG’nin V10 modelleri için Android 7.0 Nougat güncellemesi müjdesi verildi. İşte tüm detaylar.

Geçmişte çok sıkıntılı olan Android güncellemelerinin dağıtımı konusunda artık üreticiler çok daha kararlı adımlar atıyor. Geçmişte güncelleme konusunda çok kötü bir destek sunan LG son zamanlarda bu kullanıcıları üzerinde yarattığı kötü imajı kaldırmak için uğraşıyor.

LG G4 Ve LG V10 Kısa Süre İçinde Güncellenecek!

LG’nin son üst seviye akıllı telefonlarından olan LG G5 ve LG V20 modellerine Android’in son sürümü olan Android 7.0 Nougat güncellenmesinin geleceği açıklanmış ve LG bu Android 7.0 Nougat güncellemesini çok kısa bir süre içinde modellerine sunmuştu. LG’nin bu anlamda bir önceki amiral gemisi LG G4 ve LG V10 modelleri içinde Android 7.0 Nougat güncellemesini kısa bir süre içerisinde dağıtacağını açıkladı.

Güncellemenin Geleceği Tarihleri Belli Oldu!

Ancak LG’nin LG G4 ve LG V20 modellerine dağıtacağı bu Android 7.0 Nougat güncellemesi için kullanıcıların beklemesi gerekecek. LG’nin bu anlamda LG G4 ve LG V10 modellerine sunacağı Android 7.0 Nougat güncellemesi için çalışamaları devam ediyor. Yapılan açıklamalara göre LG, LG V10 modeli için Android 7.0 Nougat güncellemesini 2017’nin 2. yarısında dağıtmaya başlayacak. LG G4 sahipleriyse Android 7.0 Nougat güncellemesi için 2017’nin 3. çeyreğini beklemek zorunda kalacak.

LG’nin bir önceki iddialı modellerine gelecek olan bu güncellemenin detaylarının ilerleyen günlerde şekillenmesi bekleniyor.

Etiketler:,,,, Okunma 13 Mar 2017

Yorumlar


Sen de Yorumla!