Samsung’un kısa bir süre içerisinde tanıtılacak olan yeni amiral gemi modellerinden birisi ola Samsung Galaxy S+’ın bataryası ortaya çıktı!

Samsung’un yeni amiral gemisi olacak olan Galaxy S8 ve Galaxy S8+ modellerinin tanıtımına çok kısa bir süre kaldı. Tanıtımına kısa bir süre kalan Samsung’un yeni amiral gemisinin sızdırılmamış bir yanı kalmamışken Samsung’un yeni amiral gemisinin bataryası da sızdırıldı. Ancak Samsung’un Galaxy S8+ modeline ait olduğu iddia edilen bu batarya doğrudan bir telefona ait değil gibi görünüyor. Sızdırılan bu bataryanın kapasitesinin 3.500 mAh olduğu anlaşılıyor.

Düşük Kapasiteli Bir Batarya İle Geliyor!

Samsung’un Galaxy Note 7’de yaşadığı olumsuzluk düşünürse Samsung’un için bu batarya oldukça önemli. Daha önceden de 3.500 mAh kapasiteli bir batarya ile geleceği ortaya çıkan Samsung’un Galaxy S8+ modelinin daha önce 3.500 mAh kapasiteli bir batarya ile geleceği sızdırılmıştı. Sızdırılan bu görsele bakıldığında bataryanın Kore yapımı olduğu görülüyor.

galaxy-s8in-bataryasi-gorundu

Ancak kullanıcıların en çok merak ettiği konulardan birisi de Samsung’un yeni amiral gemilerinde kullanılacak olan bataryanın kim tarafından üretildiği konusu. Samsung’un bu yeni bataryasının üç şirketten birisi tarafından üretildiği iddia ediliyor. Bu şirketler ise Samsung SDI, LG Chem ya da Murata Manufacturing Works şirketlerinden birisi olabilir.

Samsung’un sızdırılan görsele göre 3.500 mAh kapasiteli bir pili 6.2 inç büyüklüğünde bir telefonda kullanılması kullanıcılar için yeterli olup olmayacağı ise merak ediliyor. Neyse ki bu sorular kısa bir süre içerisinde Galaxy S8 ve Galaxy S8+ tanıtımında ortaya çıkacak.

Yorumlar


Sen de Yorumla!