Son zamanlarda ciddi atılımlar gerçekleştiren Instagram’ın uzun süredir konuşulan albüm özelliği sonunda kullanıcılara sunuldu!

Popüler fotoğraf paylaşma platformu olan Instagram’a uzun süredir konuşulan albüm özelliği geldi. Bu özellik sayesinde 10 fotoğraf ve videoyu tek bir seferde paylaşabiliyorsunuz.

album-ozelligi-sonunda-instagrama-geldi

Instagram‘a gelen bu yeni özellikle birlikte sıralı paylaşım yapmak isteyenlerin ya da bir olay ya da etkinliğin fotoğraflarını bir arada atmak için kullanılabilecek bir kullanışlı özellik olarak kullanıcılara sunulacak. Kullanıcılar bu sayede örneğin bir futbol maçında çektiğiniz fotoğrafları bir arada takipçilerinizle paylaşabileceksiniz.

Fotoğraflar Üzerinde Çeşitli İşlemler Yapılabiliyor!

Instagram’a gelen bu yeni özelliğin en güzel taraflarından birisi de fotoğraflar üzerinde ayrı ayrı oynama yapılabiliyor olması. Yani kullanıcılar diledikleri fotoğraflara diledikleri efektleri uygulayıp takipçileriyle paylaşabilecek. Instagram’a gelen bu özellik elbette ki pek çok kişi tarafından büyük bir beğeniyle kullanılacak. Bakalım Instagram ilerleyen günlerde kullanıcılara ne gibi yeni özellikler sunacak.

Etiketler:,,, Okunma 24 Şub 2017

Yorumlar


Sen de Yorumla!