YouTube’a yeni özellikler kazandıran ve kullanıcıların canını sıkan reklamları kaldıran YouTube Red servisi geçtiğimiz yıl Amerika, Güney Kore, Avustralya ve Yeni Zelanda’da kullanıma sunulmuştu. YouTube’un sevilen servisi YouTube Red şimdide Avrupa’ya açılıyor.

Google’ın popüler video servisi olan YouTube‘a yeni özellikler ekleyen YouTube‘un özel servisi YouTube Red bilindiği gibi ilk olrak bazı ülkelerde kullanıma sunulmuştu. YouTube Red servisini şimdide Avrupa’da bulunan kullanıcılarının kullanımına açacak.

9.99 Sterlin’e YouTube Red!

YouTube Red servisi Avrupa‘da ilk olarak İngiltere‘de kullanıma sunulacak. YouTube Red hizmeti İngiltere’de 9.99 sterlin‘e sunulacak ve bu fiyat yapılacak olan anlaşmalara göre farklılık gösterip daha düşük olabilecek. YouTube’un özel servisi olan YouTube Red‘in İngiltere’de kullanıma açılmasının ardından çok kısa bir süre içerisinde diğer Avrupa ülkelerinde de kullanıma açılması bekleniyor.

YouTube Red Türkiye’ye Gelebilir!

YouTube Red’in son açıklamalara göre 1.5 milyon kullanıcısı bulunuyor. YouTube’un Red servisini yavaş yavaş diğer ülkelerde de kullanıma açmasının ardından YouTube Red servisinin abonelerinin artacağına kesin gözüyle bakılıyor. Son olarak YouTube Red servisi Avrupa’da kullanıma açılırsa Türkiye‘de de çok yüksek bir ihtimalle kullanıma açılacağına kesin gözüyle bakılabilir.

Etiketler:,,, Okunma 05 Oca 2017

Yorumlar


Sen de Yorumla!