LG’nin merakla beklenen yeni amiral gemisi LG G6’nın özellikleri netleşmeye başladı. İşte LG’nin merakla beklenen yeni amiral gemisi LG G6’nın beklenen özellikleri.

2017’nin başlarında olduğumuz şu günlerde pek çok kişi firmaların yeni amiral gemilerini merak ediyor. Bu anlamda en çok merak edilen modellerden birisi de LG’nin yeni amiral gemisi LG G6 olarak karşımıza çıkıyor. Bugüne kadar pek çok sızıntı haberine maruz kalan LG’nin yeni amiral gemisinin sahip olma ihtimali yüksek olan özelliklerini sizler için bir araya getirdik .

LG G6 Ekranıyla Büyüleyecek!

LG’nin yeni amiral gemisi LG G6’da ekran alanında büyük bir devrim olacak. LG’nin yeni amiral gemisi LG G6 5.5 inç büyüklüğünde 2880 x 1440 piksel çözünürlüğüne sahip bir ekranla gelmesi bekleniyor. LG G6 modelinde görüntü oranının 18:9 olması ve ekranın yüzde 10 daha az enerji tüketmesi bekleniyor.

Snapdragon 835 6GB RAM Ve Daha Fazlası!

LG’nin yeni amiral gemisi LG G6 sadece ekranda devrim yapmaya hazırlanırken bir diğer yandan da performans açısından da yeni amiral gemisini rakipleriyle mücadele etmesi için güçlü donanımlarla donatacak. Qualcomm’un performans canavarı işlemcisi olan Snapdragon 835 ile gelecek olan LG G6′da 6 GB RAM kullanılması bekleniyor. LG G6 diğer akıllı telefonla gibi ısınmasın diğer de özel bir ısı borusuyla soğutulacak. Bu sayede LG’nin yeni amiral gemisi LG G6 bekli bir ısı seviyesinde kalacak ve kullanıcılarının zorlu işlemlerini ısınmadan yerine getirebilecek.

LG’nin yeni amiral gemisi LG G6 ile ilgili bilinenler şimdilik bu kadar. Bakalım ilerleyen günlerde LG’nin yeni amiral gemisi LG G6 ile ilgili hangi bilgiler gelecek ?

Etiketler:,,,, Okunma 22 Oca 2017

Yorumlar


Sen de Yorumla!