Ünlü bilgisayar üreticisi Lenovo tarafından satın alınan Motorola’nın yeni akıllı telefonu Moto X 2017 görünmüş olabilir.

Lenovo tarafından satın alındıktan sonra başarılı akıllı telefon modelleri ortaya çıkartan Motorola’nın 2017’de çıkartacağı Moto X modeli görünmüş olabilir.

Twitter üzerşnde yapmış olduğu başarılı sızıntılarla adından söz ettiren @OnLeaks ve Android dünyasına yakınlığına bilinen Android Authority’nin ortaklaşa çalışması sonucunda Motorola’nın 2017’de çıkartacağı Moto X 2017’nin görüntüsü sızdırılmış olabilir.

Motorola’nın yeni nesil Moto X’in sözde sızdırılan görsellerine bakıldığında Moto Z ile çok büyük benzerlikler gösterdiği rahatça görülüyor. Moto Z’nin arka kısmında bulunan bağlantı girişi yeni nesil Moto X‘te bulunmuyor. Bilindiği gibi Moto Z’de bulunan bu bağlantı noktasında Moto Mod aksesuarları Moto Z’ye ekleniyor ve bu sayede Moto Z’ye üstün özellikler ekleniyor. Kullanıcıların Moto Z’den aldığı keyifleri çok daha ileri bir seviyeye taşıyan Moto Mod Moto Z’nin arka kapağında bulunan bir bağlantı noktası sayesinde çalışıyordu. Moto X 2017’nin arka kapağında böyle bir bağlantı noktasının olmaması Moto X’in Moto Mod aksesuarlarına uyumlu olmayacağını gösteriyor.

Moto X 2017’nin özelliklerine geldiğimizde 150 x 73.8 x 8.4 mm boyutlarında olması bekleniyor. Moto X ayrıca son zamanların popüler bağlantı noktası USB Type C yerine microUSB portuyla geleceği ve Moto X 2017’de 3.5 mm kulaklık girişine yer verileceği görülüyor.

Motorola’nın yeni akıllı telefonu Moto X 2017’nin CES 2017 fuarında tanıtılması bekleniyor. Moto X’in merakla beklenen tasarımını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Etiketler:,, Okunma 31 Ara 2016

Yorumlar


Sen de Yorumla!