Jetpack oyunu yıllardır Android kullanıcılarının en çok sevdiği oyunlar arasında yer alır. Jetpack Joyride ise, son yıllarda özel olarak sunulan ve daha kapsamlı özellikleri, yeni nesil grafikleri ile oyunu daha eğlenceli bir noktaya taşıyan sürümüdür. Ücretsiz oluşu ve heyecanı, eğlenceyi neredeyse iki katına çıkarması nedeniyle kısa süre içerisinde ciddi bir indirme oranına ulaşmıştır.

Oyunun temel mantığı, her zamanki gibi aynıdır. Sizler oyuna girdiğiniz anda o efsane karakteri yönlendirmeye başlarsınız. Önünüzde engeller vardır ve bu engelleri aşarak, tüm altınları toplamanız gerekir. Doğru bir şekilde hareket ederek, altınları toplar ve engelleri aşarsanız artık daha yeni bölümler sizleri bekliyor olacak. Kar, mağara ya da daha heyecanlı özel tasarlanmış aşamalar.

Oyunda ayrıca bineceğiniz ve daha rahat, daha hızlı hareket etmenizi sağlayacak olan canavar, araç sayısı da arttırılmıştır. Örneğin bir Noel Baba gibi geyiklerin üzerinde ilerleyerek altın toplamanız dahi mümkün olabilmektedir.

jetpack-joyride2

Jetpack Joyride Google Play Verileri

  • 100 milyon gibi ciddi bir rakamın üzerinde indirilme oranına sahiptir.
  • Halfbrick Studios firması tarafından üretilen ve kullanıcılara sunulan bir oyundur.
  • Tamamen ücretsiz olduğu için, direk indirmeye ve oynamaya müsaittir.
  • Sürekli olarak güncellenir yeni sürümler ile her zaman uyumlu olması ücretsiz olarak sağlanır.
  • Oyun içi satın alma opsiyonları ile daha farklı özellikleri elde etmeniz sağlanır.

[button url=”https://play.google.com/store/apps/details?id=com.halfbrick.jetpackjoyride” target=”_blank” size=”btn-large” color=”#dd3333″]Jetpack Joyride İndirmek İçin Tıklayınız![/button]

 

Etiketler:, Okunma 07 Ara 2016

Yorumlar


Sen de Yorumla!