Apple’ın merakla beklenen yeni iPhone 8 modeliyle ilgili yeni bir iddia geldi. iPhone 8’in ekranı cam yerine kavisli plastik olacak.

Apple’ın yeni iPhone modeli olacak olan iPhone 8’in çıkışına daha çok zaman olmasına rağmen Apple’ın iPhone 8’i hakkında iddialara her geçen gün bir yenisi daha ekleniyor. The Korea Herald sitesinde yayınlanan bir habere göre Apple’ın merakla beklenen yeni iPhone modeli iPhone 8’in OLED ekranlı versiyonunda cam yerine kavisli plastik bir OLED malzeme kullanılacak.

Plastikten Yapılmış Kavisli OLED Ekranlı iPhone 8 Geliyor!

Gelen son habere göre Apple’ın Samsung’dan 100 milyon adet kavisli ekran siparişi vermiş durumda. Samsung’un amiral gemisi olan Galaxy S7 Edge’de kullanılan plastik malzemenin kavisli ekranlarda da kullanıldığını ve düz ekran kısmında ise cam OLED ekranın kullanıldığı iddia ediliyor.

iPhone 8 Katlanabilir Olmayacak!

The Korea Herald ayrıca Apple’ın herhangi bir iPhone 8 modelinin katlanabilir olmayacağını ancak iPhone 8’in yeni bir algılama teknolojisi ile birlikte geleceği bu sayede cihazın herhangi bir tarafına dokunulması halinde bile telefonunu yanıt vereceği söyleniyor.

Su Geçirmez Ve Kablosuz Şarj Destekli iPhone 8!

Apple’ın merakla beklenen iPhone 8 modeli uzun süredir konuşulan tamamen su geçirmez ve kablosuz şarj teknolojisiyle gelecek. Apple’ın yeni amiral gemisi olacak olan iPhone 8 gücünü Apple’ın A11 işlemcisinden alacağına ise kesin gözüyle bakılıyor.

Apple’ın iPhone 8 modelinin çıkmasına daha çok zaman var ancak iPhone 8’in çıkışına az bir süre kala çok daha kesin bilgilerin geleceği kesin.

Etiketler:,, Okunma 21 Ara 2016

Yorumlar


Sen de Yorumla!