Son yıllarda belkide en hızlı çıkış yapan ve kısa süre içerisinde milyonlara ulaşan tek oyun olan Pokemon Go, bir süredir sessiz bir şekilde duruyordu. Son günlerde yapılan açıklama ile, bu sessizliğin tamamen bozulduğunu görüyoruz. Artık Pokemon Go severleri çok daha özel yeni gelişmeler bekliyor olacak. Oyunun bir çok noktasında çok ciddi ve önemli geliştirmeler yapılacak.

Yeni güncelleme kısa süre sonra gelecek ve güncelleme ile birlikte bir çok özel yenilik, oyunculara sunulan yenilik sunulmuş olacak. Herhangi bir beta yani deneme süreci olmadan tüm yenilikler, milyonlarca kullanıcıya direk güncelleme ile sunulacak.

Oyuncu VS Oyuncu Özelliği Geliyor

Artık sadece yapay zekaya karşı Pokemon GO oyununun tadını çıkarmakla yetinmeyeceksiniz. Uzun süredir beklenen ve istenen PLAYER VS PLAYER özelliği yeni güncelleme de en çok dikkat çeken özellik oluyor. Artık bu özellik sayesinde doğrudan kullanıcılar birbirleri ile yarışma halinde olacaklar.

Diğer bir önemli özellik ise, Pokedex konusunda yapılacak geliştirmeler. Artık 100 farklı yeni cep canavarı ile daha geniş bir Pokedex yapısına sahip olacaksınız. Böylelikle her anlamda daha uzun vadeli, daha farklı ve heyecanlı bir canavar avı söz konusu olacak.

Son olarak, bu önemli ve büyük güncellemenin Aralık ayı ile birlikte aynı gün içerisin de tüm Pokemon GO oyuncularına sunulacağı bilinmekte. Herhangi bir ücretlendirme olmadan güncelleme ücretsiz olarak verilecek.

Okunma 17 Kas 2016

Yorumlar


Sen de Yorumla!