Dünya’nın en çok oynanan futbol oyunlarının başında gelen FIFA 17 aldığı karar ile kullanıcılarını sevindirdi. Kasım ayında piyasalara çıkmaya hazırlanan EA Sports’un yeni oyunu FIFA 17 Kasım ayında 24 – 28 tarihleri arasında kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulacak.

Dünya üzerinde en sevilen futbol oyunlarından olan ve PES ile girdiği rekabette son yıllarda büyük fark atarak kullanıcıların en çok tercih ettiği futbol oyunlarının başında gelen FIFA 17’yi Steam üzerinden indirerek 4 gün boyunca tam sürümü ile birlikte sizlerde oynama fırsatını yakından bulabilirsiniz.

Steam’da FIFA 17 Ücretsiz

Dünya’nın en büyük oyun portalı olan Steam’da ücretsiz olarak kullanıcıların hizmetine sunulan bu oyunun deneme sürümünün aksine tam sürümünün kullanıcıları sunulmasından sonra nasıl bir tepki alacağı merak konusu olmaya başladı.

Harika görüntüleri ve son derece başarılı grafikleri ile oyuncuların merakla beklediği bu oyunu sizlerde 4 gün boyunca tam sürüm olarak oynamak istiyorsanız tek yapmanız gereken kısa süre içerisinde oyunu indirmek ve tam sürüm halinde oynamak olacaktır.

Piyasalarda satış fiyatı olarak 160 TL ile 180 TL arasında değişen fiyatlar ile satılacak olan bu oyunun özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler FIFA’nın kendi sitesine giriş yaparak buradan detayları öğrenebilirler. FIFA 17 oyunun çıkmasından sonra Türkçe yama için çalışmalara başlayan yapımcıların Ocak ayından itibaren FIFA 17’nin yamasını kullanıcıların hizmetine sunacak.

Amerika’nın Şükran gününde büyük indirime girecek olan FIFA 17 oyununun ne kadar ücretten satılacağı ise merak konusu oldu.

Okunma 24 Kas 2016

Yorumlar


Sen de Yorumla!